Pivovary
Láhve 0,75l

Vítáme Vás na stránkách J&J ACSAY

Společnost J&J Acsay se zabývá dovozem speciálních belgických piv na český a slovenský trh.

Jedná se převážně o svrchně kvašená speciální silná piva vařená podle původních středověkých receptur.

V současné době zastupujeme 20 "malých rodinných" belgických pivovarů (produkce do 200 000 Hl ročně). Skladem držíme jejich produkci,která čítá okolo 80 druhů svrchně kvašených piv jak lahvových, tak i sudových.

Současně jsme schopni dovézt jakékoliv pivo z více než 40 dalších pivovarů v Belgii.

Rovněž je možno zajistit výrobu "housebeer" pro vaši restauraci, kavárnu či bar, a samozřejmě jeho propagačních materiálů, počínaje speciálními sklenicemi přes reklamní štíty až po nápojové lístky včetně vyobrazení jednotlivých druhů piv.

Dále zajišťujeme degustační ochutnávky včetně přednášky u našich partnerů Belgian Beer Club (restaurace Los v Oslu), restaurant Les Moules nebo Pivní galerie,popř.ve vašich prostorách.

Naše služby mohou využít i restaurace a hotely, eventuelně firmy pro své firemní večírky.

Věděli jste, že v Belgii se vyrábí více než 700 značek piv a že naprostá většina z nich je unikátních? Díky prastaré technologii svrchního kvašení a vysokému obsahu alkoholu vznikají piva, která v našich končinách nemají obdoby.Piva velmi silná, která se nemusí konzervovat a která mají přírodní charakter bez chemických aditiv. Piva, která vytvořila v Belgii bohatou kulturu podobnou té francouzské vinné.

Zapomeňte na předsudek, že pivo je nápojem „ drsňáků“, nebojte se poznat výrazné lahodné chutě, které jste nikdy předtím neokusili a o kterých se vám ani nezdálo. Věřte, že pivo, tak jak ho znají Belgičané, je nápojem pro každou příležitost, pro muže i ženy, a že celý život nestačí, abyste všech 700 druhů poznali!!

A MY VÁM S TÍM RÁDI POMŮŽEME.